Kontakt

Ak máte otázky, alebo záujem o najnovšiu ShockCell technológiu pre váš salón, kontaktujte nás prosím prostredníctvom formulára alebo prostredníctvom nižšie uvedených kontaktov.

Pre nezáväznú rezerváciu vyplňte prosím formulár REZERVÁCIA a bude vás kontaktovať salón, ktorý si vyberiete z ponuky aby vám bližšie popísal procedúru a dohodol sa s vami na termíne. 

Kontaktný formulár

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt

+421 905 644 151 - predaj prístrojov
+421 911 729 361 - produktové informácie a informácie o terapiách
 

E-mail:  info@winmed.sk

Winmed, s.r.o.

Jelenecká 963/177
951 01 Nitrianske Hrnčiarovce
Slovakia

IČO: 52116603
DIČ: 2120911452
IČ DPH: SK 2120911452

Povedali o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

V Alexia Beauty Studio v Trenčíne môžme potvrdiť účinky rázovej vlny ReCell. Pracujeme s týmto prístrojom aj v našom štúdiu a máme krásne výsledky ošetrení celulitídy a lokálne hromadeného tuku. Po niekoľkých ošetreniach zostáva pokožka hladká, prekrvená a spevnená. Prebytočný tuk sa postupne vyplavuje. Odporúčame.Team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetrení celulitídy som mala máme krásny výsledok. Vyhladili sa deformácie, jamky zmizli, koža sa vypla, zmenšil sa objem,, zmizla celulitída.

Gabriela Bratislava

Vynikajúci účinok technológie ReCell som si overila na ochabnutých rukách. Už po troch ošetreniach som cítila a videla zmenu, v ošetrení ďalej pokračujem.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná strata obvodu brucha - po ôsmich ošetreniach ma presvedčili, že s ReCell ošetreniami budem pokračovať aj na rukách a neskôr pravdepodobne aj na nohách.

Petra Trenčín

Vďaka ReCell sa mi výrazne zlepšil stav celulitídy už po ôsmich ošetreniach.