Ako to funguje

ShockCell - unikátna kombinácia bezbolestnej rázovej vlny, rádiofrekvencie a transdermálneho prenosu účinných látok do tkanív

technology_01
Odstránenie celulitídy synergiou 3 energií

Pri pôsobení kozmetickou rázovou ShockCell na ošetrované miesto pôsobia súčasne tri fyzikálne stimulačné energie 

1 RÁZOVÁ VLNA

2 RÁDIOFREKVENČNÁ STIMULÁCIA

3 TRANSDERMÁLNA VEHIKULÁCIA

Samotná rádiofrekvencia TECAR aj kozmetická rázová vlna sú veľmi efektívne,  ale pri ich súčasnom pôsobení je účinok výrazne znásobený a pretrvá dlho. Pri správnej úprave pohybového režimu a stravovacích návykov sa po kúre ShockCell problémy s celulitídou už nevrátia alebo dlhodobo výrazne zlepšia.

technology_01
1 Lipolýza - rozpustenie tuku

Rázová vlna rozpustí prebytočný tuk, ktorý sa pri celulitíde ukladá v podkoží a vytvára vzhľad "pomarančovej  kože".  

Výsledkom je okrem vyhladenia celulitídy aj úbytok tuku na problematických miestach a spevnenie a tvarovanie postavy.

technology_01
2 Lymfodrenáž - odplavenie tuku

Rádiofrekvenčná stimulácia zabezpečí odplavenie prebytočného tuku, detoxifikáciu a  spolu s kozmetickou rázovou vlnou stimuluje prekrvenie pokožky.

technology_01
3 Spevnenie pokožky

Rázová vlna intenzívne stimuluje tvorbu nového kolagénu a elastínu - elastickej siete, ktorá zabezpečí spevnenie a pružnosť pokožky. Rádiofrekvenčná stimulácia spolu s rázovou vlnou obnovuje prekrvenie a tým aj okysličenie a výživu pokožky. V zdravej a silnej pokožke sa nadbytočný tuk viac neukladá.

Povedali o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

V Alexia Beauty Studio v Trenčíne môžme potvrdiť účinky rázovej vlny ReCell. Pracujeme s týmto prístrojom aj v našom štúdiu a máme krásne výsledky ošetrení celulitídy a lokálne hromadeného tuku. Po niekoľkých ošetreniach zostáva pokožka hladká, prekrvená a spevnená. Prebytočný tuk sa postupne vyplavuje. Odporúčame.Team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetrení celulitídy som mala máme krásny výsledok. Vyhladili sa deformácie, jamky zmizli, koža sa vypla, zmenšil sa objem,, zmizla celulitída.

Gabriela Bratislava

Vynikajúci účinok technológie ReCell som si overila na ochabnutých rukách. Už po troch ošetreniach som cítila a videla zmenu, v ošetrení ďalej pokračujem.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná strata obvodu brucha - po ôsmich ošetreniach ma presvedčili, že s ReCell ošetreniami budem pokračovať aj na rukách a neskôr pravdepodobne aj na nohách.

Petra Trenčín

Vďaka ReCell sa mi výrazne zlepšil stav celulitídy už po ôsmich ošetreniach.