Rezervácia

Využite nový špičkový prístroj ShockCell - unikátnu bezbolestnú rázovú vlnu s rádiofrekvenciou v jednej hlavici, ktorý vám pomôže odstrániť problémy s celulitídou a spevní vašu pokožku. Pokojne toto riešenie môžeme nazvať aj liečbou celulitídy, pretože „rázovka“ ju rozbije, prestavia tukovú vrstvu, obnoví kolegénové vlákna, a celkovo zjemní pokožku , pričom zvnútra, v podkoží, ju spevňuje.

Najúčinnejšia metóda na odstránenie celulitídy

Objednajte sa na ošetrenie v jednom zo salónov.

Vyplňte vaše meno, telefón a email, nájdite v zozname prevádzku s bezbolestnou rázovou vlnou s rádiofrekvenciou, ktorá je k vám najbližšie a my vás budeme kontaktovať aby sme si s vami dohodli termín prvéj terapie  a poskytli Vám ďalšie informácie.

Povedali o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

V Alexia Beauty Studio v Trenčíne môžme potvrdiť účinky rázovej vlny ReCell. Pracujeme s týmto prístrojom aj v našom štúdiu a máme krásne výsledky ošetrení celulitídy a lokálne hromadeného tuku. Po niekoľkých ošetreniach zostáva pokožka hladká, prekrvená a spevnená. Prebytočný tuk sa postupne vyplavuje. Odporúčame.Team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetrení celulitídy som mala máme krásny výsledok. Vyhladili sa deformácie, jamky zmizli, koža sa vypla, zmenšil sa objem,, zmizla celulitída.

Gabriela Bratislava

Vynikajúci účinok technológie ReCell som si overila na ochabnutých rukách. Už po troch ošetreniach som cítila a videla zmenu, v ošetrení ďalej pokračujem.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná strata obvodu brucha - po ôsmich ošetreniach ma presvedčili, že s ReCell ošetreniami budem pokračovať aj na rukách a neskôr pravdepodobne aj na nohách.

Petra Trenčín

Vďaka ReCell sa mi výrazne zlepšil stav celulitídy už po ôsmich ošetreniach.