Ochrana súkromia

Robíme všetko preto, aby ste sa s nami cítili bezpečne. Pri spracúvaní Vašich osobných údajovnielen rešpektujeme a dodržiavame všetky predpisy, ktoré sa ochrany Vašich osobných údajov týkajú, ale snažíme sa robiť aj viac.

Vyplnením formuláru, prihlásením k odberu obchodných oznámení alebo prezeraním našich webových stránok umožňujete našej spoločnosti využívať Vaše osobné údaje.

V prípade, ak sa rozhodnete vyplniť náš kontaktný formulár, zbierame o Vás iba nasledovné údaje - meno, priezvisko, telefónne číslo a e-mailová adresa. Tieto údaje využívame na to, aby sme s Vami vedeli my a Vami vybraná prevádzka, v ktorej by ste cheli absolvovať prvé ošetrenie bezbolestnou rázovou vlnou s rádiofrekvenciou ShockCell, komunikovať.

Osobné údaje z dôvodu evidencie užívateľov držíme po dobu 5 rokov od Vášho posledného vyplnenia formuláru. Počas doby 5 rokov od Vašej  posledného vyplnenia kontaktného formuláru spracovávame Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, vek a e-mailová adresa a telefónne číslo, za účelom priameho marketingu, na právnom základe oprávneného záujmu prevádzkovateľa.

Vaše kontaktné údaje používame na zaslanie našich oznámení súvisiacich s poskytovaním služieb alebo keď chceme reagovať na Vaše oslovenie, keď sa nás pýtate, čo sa deje s Vašou objednávkou.

Vaše osobné údaje sú používané výhradne pre naše interné potreby a to najmä z vyššie uvedených dôvodov. Všetky nevyhnutné služby ohľadne osobných údajov však nezaisťujeme len vlastnými silami, ale využívame i služby tretích strán - prevádzok, ktoré sú našimi partnermi, a v ktorých absolvujete ošetrenie. . S nimi - teda tretími stranami, ktorým Vaše osobné údaje poskytneme, máme uzatvorenú zmluvu, na základe ktorej sme schopní zabezpečiť a chrániť Vaše práva v oblasti ochrany osobných údajov.

 

Povedali o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

V Alexia Beauty Studio v Trenčíne môžme potvrdiť účinky rázovej vlny ReCell. Pracujeme s týmto prístrojom aj v našom štúdiu a máme krásne výsledky ošetrení celulitídy a lokálne hromadeného tuku. Po niekoľkých ošetreniach zostáva pokožka hladká, prekrvená a spevnená. Prebytočný tuk sa postupne vyplavuje. Odporúčame.Team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetrení celulitídy som mala máme krásny výsledok. Vyhladili sa deformácie, jamky zmizli, koža sa vypla, zmenšil sa objem,, zmizla celulitída.

Gabriela Bratislava

Vynikajúci účinok technológie ReCell som si overila na ochabnutých rukách. Už po troch ošetreniach som cítila a videla zmenu, v ošetrení ďalej pokračujem.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná strata obvodu brucha - po ôsmich ošetreniach ma presvedčili, že s ReCell ošetreniami budem pokračovať aj na rukách a neskôr pravdepodobne aj na nohách.

Petra Trenčín

Vďaka ReCell sa mi výrazne zlepšil stav celulitídy už po ôsmich ošetreniach.