Pre majiteľov salónov

Ak máte salón a zaujala vás technológia ShockCell, kontaktujte nás pre viac informácií. 

 

Radi by sme vás zároveň pozvali do nášho showroomu  - Winmed centrum v Nitre (Nitrianskych Hrnčiarovciach), kde vám o technológii povieme viac, ukážeme vám použitie ShockCell v praxi a prejdeme s vami aj ekonomický prínos prístroja pre váš salón. 

 

Takisto si vo Winmed centre môžete vyskúšať ďalšie najmodernejšie technológie  pre salóny ( prístroje pre kozmetické tvárové ošetrenia....)

 

Kontaktujte nás pre viac informácií cez kontaktný formulár, mailom bato@winmed.sk alebo priamo na telefónnom čísle 0905 644 151

Povedali o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

V Alexia Beauty Studio v Trenčíne môžme potvrdiť účinky rázovej vlny ReCell. Pracujeme s týmto prístrojom aj v našom štúdiu a máme krásne výsledky ošetrení celulitídy a lokálne hromadeného tuku. Po niekoľkých ošetreniach zostáva pokožka hladká, prekrvená a spevnená. Prebytočný tuk sa postupne vyplavuje. Odporúčame.Team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetrení celulitídy som mala máme krásny výsledok. Vyhladili sa deformácie, jamky zmizli, koža sa vypla, zmenšil sa objem,, zmizla celulitída.

Gabriela Bratislava

Vynikajúci účinok technológie ReCell som si overila na ochabnutých rukách. Už po troch ošetreniach som cítila a videla zmenu, v ošetrení ďalej pokračujem.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná strata obvodu brucha - po ôsmich ošetreniach ma presvedčili, že s ReCell ošetreniami budem pokračovať aj na rukách a neskôr pravdepodobne aj na nohách.

Petra Trenčín

Vďaka ReCell sa mi výrazne zlepšil stav celulitídy už po ôsmich ošetreniach.